Akcja Katolicka

„Akcja Katolicka jest niezbędna dla Kościoła”

Jan Paweł II

Podstawowym obowiązkiem każdego członka Akcji Katolickiej jest nieustanna formacja wiary. Podstawą aktywności apostolskiej członków Akcji Katolickiej jest autentyczne życie religijne, a miarą realizacja społecznej nauki Kościoła.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach rozpoczął swą działalność 7 stycznia 1998 roku. Jego członkowie na miarę własnych możliwości przez wszystkie lata aktywnie włączali się w życie Kościoła, co czynią niezmiennie do dziś.

Zapraszamy chętnych do współpracy. Spotykamy się w co drugi wtorek miesiąca w bibliotece parafialnej po wieczornej Mszy Świętej. Naszym opiekunem duchowym jest oddelegowany przez księdza Proboszcza – ks. Jarosław Fijołek.

Kliknij na obrazek, aby przejść na

stronę internetową  Akcji Katolickiej